Agenda
Kijkje in de keuken in buurtcentrum De Lorzie
Buurtcentrum De Lorzie
In 2015 namen vrijwilligers het bestuur en beheer over van de Lorzie, een buurtcentrum in Wormerveer. Wat later werden ze ook eigenaar van het grote pand, centraal geleden aan het marktplein. Gemeente Zaanstad ondersteunt de Stichting Bewonersinitiatief Buurtcentrum Wormerveer financieel, maar verder doen de vrijwilligers alles zelf. Jaap de Knegt: “Veel is vergelijkbaar met een dorpshuis. Het verschil zit in de programmering. Het bestuur verhuurt zalen, maar organiseert ook veel zelf. De Lorzie wil een actieve ontmoetingsplek zijn voor (de wijk) Wormerveer.”
Open over de aanpak
Secretaris Mieke Pasman: “Benieuwd hoe wij het doen? U bent van harte welkom om met ons daarover te praten. Als bestuur zijn we open over wat het runnen van de Lorzie van ons vraagt.” Op 27 maart vertelt het bestuur hierover. Na de pauze van deze ‘Kijkje in de Keuken’ kunt u doorpraten met bestuursleden van de Lorzie.
Breng uw onderwerpen in
Ook vertegenwoordigers van dorpsraden zijn harte welkom. Op deze avond is na de pauze ruimte voor onderwerpen die u als dorpsraad zelf kunt inbrengen.
Leden van Dorpswerk krijgen binnenkort een uitnodiging met het volledige programma.
Aanmelden
Opgeven kan via dorpshuizen@dorpswerknh.nl
Praktische informatie
Datum: 27 maart
Tijd: 20 - 22u
Locatie: Buurtcentrum De Lorzie, Marktplein 3, 1521 HS Wormerveer