Terug

Vacature: bestuurslid Externe contacten

Dorpswerk Noord-Holland heeft zichzelf het afgelopen jaar opnieuw uitgevonden. De dingen die we goed doen, blijven we doen. Met nieuw elan ontwikkelen we activiteiten en blazen we bestaande activiteiten nieuw leven in om onze leden, Dorpsraden en Dorpshuizen in de provincie Noord-Holland, beter en met meer ambitie van dienst te zijn. Daarom zoeken we versterking in het bestuur; momenteel bestaande uit een voorzitter, secretaris, penningmeester en een bestuurslid Verenigingszaken. We breiden uit met een bestuurdslid Externe contacten.

 

Als bestuurslid Externe contacten leg je contacten met mogelijke samenwerkingspartners, fondsen en financiers. Dit doe je in nauwe samenwerking met de voorzitter van Dorpswerk Noord-Holland. Daarnaast bestuur je samen met het algemeen bestuur de vereniging.

 

Jij:

·       Hebt zin in een nieuwe, uitdagende rol als vrijwillig bestuurder.

·       Hebt affiniteit met kleine kernen en weet wat er leeft in dorpen.

·       Bent gedreven om de nieuwe ambities van Dorpswerk Noord-Holland te realiseren.

·       Kunt gemiddeld drie uur per week vrijmaken (in de zomermaanden is minder tijd noodzakelijk).

 

Wij:

·       Hebben een ambitieus meerjarenplan om gezamenlijk te verwezenlijken.

·       Zijn een prettig, sterk betrokken team.

·       Werken samen met deskundige adviseurs.

·       Bieden een bescheiden vergoeding.

 

Kom je ons versterken?
Word onderdeel van ons team en ga met ons de uitdaging aan om de ambities van de vereniging te realiseren! Stuur een mail naar secretaris@dorpswerknh.nl.

Dorpswerk NH op Facebook  Dorpswerk NH Twitter  Dorpswerk NH Youtube  Dorpswerk NH LinkedIn